Як заощадити на роумінгу в Європі

0 коментувати
Як заощадити на роумінгу в Європі

Одне з обов'язкових питань, яке необхідно вирішити перед поїздкою за кордон - це зв'язок. Зазвичай після тривалого вивчення пропозицій місцевих операторів по приїзду купується перше-ліпше

То вихідний, то немає в точках продажу потрібного стартового пакета або тип сімки не підходить. При середній вартості в 20 Євро отримуємо місцевий номер і 2 Гбт трафіку, які, як показує досвід, закінчуються значно раніше очікуваного терміну і доводиться поповнювати ще.

Якщо ви збираєтеся в Європу, то вважайте, що вам надзвичайно пощастило. У Vodafone в 15 європейських країнах діє послуга "Роумінг як вдома" з безкоштовними вхідними, безкоштовними дзвінками на номери Vodafone (МТС), + хвилинами на інші номери в Україні і інтернет в залежності від пакету.

Варіантів, тобто пакетів, три:
  

Пакет

Vodafone S

Vodafone M

Vodafone L

Стартовий пакет

50 грн.

50 грн.

50 грн

Доплата за перехід

-

20 грн.

60 грн.

Активація послуги

90 грн.

150 грн.

270 грн.

Інтернет

500 МБт

2 ГБт

5 ГБт

Соц. мережі*

В рамках пакету

Безліміт

Безліміт

Хвилини**

30

50

90

Смс**

30

50

90

Всього

140 грн.

220 грн.

380 грн.

* Facebook, Instagram, Twitter, тексти в Viber та WhatsApp
** на всі мережі України і країни Vodafone в Європі

 

Також для всіх пакетів діють однакові правила при перевищенні встановлених лімітів: 10 грн. за 500 МБт, 50 коп. за хвилину дзвінка в країни Vodafone, 10 грн. в хвилину на інші оператори України та 50 грн./хвилина на всі інші напрямки.

Для тих, у кого номер МТС, можна просто переключитися на пакет Vodafone (перехід на S - *730# і Виклик). Але тут вирішуйте самі, чим вам буде зручніше користуватися по приїзду, тому що повернути назад ваш поточний тариф можливості не буде.

Щоб налаштувати собі послугу «Роумінг як вдома» послідовність дій наступна:

  1. Купуємо пакет Vodafone S і вставляємо сімку в телефон.
  2. Робимо перший дзвінок, тобто активуємо номер.
  3. Поповнюємо на потрібну суму з урахуванням того, що 30 грн. зі стартового пакету вже є на рахунку.
  4. Переводимо, якщо потрібно, на обраний пакет. Для М набираємо *750# і Виклик, для L - *790# і Виклик.
  5. Перед виїздом або по приїзду набираємо *600# і Виклик. У відповідь повинна прийти смс, що заявка відправлена на обробку.

Якщо ж ви плануєте бути за кордоном всього 1-2 дні, то можете використовувати звичайні умови роумінгу для абонентів Vodafone. Це 30 грн в день за безлімітні вхідні та вихідні на Vodafone Україна (МТС) і 10 грн за кожні 500 МБт трафіку.

Трохи інформації для тих, у кого Vodafone не основний номер. Всі мобільні оператори пропонують таку послугу, як переадресація виклику. Для інших операторів потрібно дивитися на ваші пакети і скільки коштують дзвінки на номери Vodafone (МТС).

Ввімкнення переадресії робиться у Київстар і Lifecell набором наступної послідовності **21*+38 Номер # і Виклик, у Інтертелеком *21 Номер (без +38) і Виклик.

Зверніть увагу, що смс не переадресовуються.

По приїзду телефон може автоматично не підхопити мережу і потрібно буде примусово включити Vodafone (іноді їх дві і краще обирати Vodafone 3G).

Що б запрацював інтернет, включіть на телефоні дозвіл на передачу даних у роумінгу. Якщо телефон на 2 сімки, то тут важливо не промахнутися. Спочатку вибираємо, через яку мережу отримуємо інтернет, і тільки потім передачу даних у роумінгу. Радимо перевірити точку доступу internet.

За кодом *600*1# можна отримати поточну інформацію про стан послуги. За 100 МБт до того, як закінчується інтернет, приходить попереджувальна смс. Для перевірки балансу використовуйте *101#.

Якщо не дивитися відео, то середня витрата трафіку становить близько 100 МБт в день.

Після повернення потрібно відключити, якщо ви налаштовували, на основному номері переадресацію. У Київстару і Lifecell набираємо ##21# і Виклик, у Інтертелеком - #21.

У країни Vodafone входять Албанія, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Ірландія, Іспанія, Італія, Мальта, Нідерланди, Польща, Португалія, Румунія, Туреччина, Чеська Республіка.

Приємного вам відпочинку і залишайтеся на зв'язку!

 


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Життя в 3G ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: