3G і тарифи Vodafone змінили поведінку абонентів у соціальних мережах

3 коментувати
3G і тарифи Vodafone змінили поведінку абонентів у соціальних мережах

Кількість клієнтів у мережі Vodafone Україна, які щодня користуються соціальними мережами, досягла трьох мільйонів

Найбільш популярною соціальною мережею серед українських абонентів Vodafone став Facebook, цей сервіс обирає 66% мобільних користувачів соціальних мереж. На друге місце вийшов Instagram – із запуском 3G у цієї соціальної мережі додалося прихильників серед українських абонентів, їх частка становить 16%. І замикає трійку лідерів Twitter – 14% мобільних користувачів соціальних мереж спілкуються з друзями в цій соціальній мережі.

Вподобання українських абонентів Vodafone щодо інших соціальних мереж розподілилися таким чином: Linkedin – 1%, Googleplus – 1%, Pinterest – 1%.

 

За даними аналітиків компанії, на вподобання абонентів вплинули тарифні пропозиції оператора, які крім 3G і «домашніх» тарифів для зарубіжного зв’язку і спілкування в роумінгу, включають в себе безлімітне спілкування в соціальних мережах Facebook, Instagram і Twitter.

Запуск 3G став другим фактором впливу на поведінку абонентів у соціальних мережах. На сьогоднішній день на соціальні мережі припадає 8% мобільного дата-трафіку, загальний обсяг якого в мережі оператора за рік виріс в 4 рази. 3G мережі оператора побудовані з великим запасом, що дозволяє пропустити великі об’єми трафіку і при цьому забезпечує стабільно високі швидкості. Застосовуючи європейський досвід запуску 3G, компанія встановлює обладнання не тільки на існуючі базові станції, але й будує додаткові базові станції. В середньому, для формування 3G покриття оператор використовує в 1,5 рази більше базових станцій, ніж працює в 2G покритті.

Нова якість послуг, відмінності нової технології знайшли відображення в іміджевій кампанії оператора, присвяченій запуску власної 3G мережі Vodafone в Україні. Ролик доступний на офіційному youtube-каналі Vodafone Україна за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=LpM3QJ49nT8. На сьогоднішній день абонентам Vodafone доступне найбільше 3G покриття в країні – 19 обласних центрів України: Київ, Ужгород, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Одеса, Херсон, Луцьк, Чернігів, Миколаїв, Суми, Полтава, Кіровоград, Дніпропетровськ, Рівне, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Харків, а також їхні передмістя. Детальна інформація про 3G покриття доступна на сайті https://www.vodafone.ua/ru/network.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Життя в 3G ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: