Yahoo таємно вивчала листування користувачів на вимогу спецслужб - Reuters

0 коментувати
Yahoo переглядала листування користувачів на вимогу спецслужб

Yahoo переглядала листування користувачів на вимогу спецслужб

З метою аналізу листів своїх користувачів компанія Yahoo сканувала листування своїх користувачів протягом 2015 року на вимогу Агентства національної безпеки США або ФБР, повідомляє Reuters з посиланням на свої джерела

Це програмне забезпечення було запрограмоване на пошук певного поєднання символів в електронних листах в режимі реального часу. Проте джерела видання не володіють інформацією, чи передавала компанія зібрані дані спецслужбам.

Для цього глава компанії Марісса Меєр наказала створити своїм співробітникам спеціальне програмне забезпечення, однак реалізація проекту велася без погодження зі службою інформаційної безпеки Yahoo.

Згідно з повідомленням, голова служби Алекс Стімос в результаті звільнився, дізнавшись про виконання вимоги спецслужби. Підлеглі Стімоса незабаром після запуску програми-шпигуна виявили її в системі і прийняли за хакерів.

Нагадаємо, 23 вересня  директор з інформаційної безпеки Yahoo Боб Лорд заявив про витік даних 500 млн акаунтів в результаті хакерського злому, який стався в 2014-му році.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: