Власники навушників Airpods від Apple нарікають на їх відключення про час розмови

0 коментувати
З новими навушниками виникли проблеми

З новими навушниками виникли проблеми

Apple розслідує проблему з раптовим відключенням навушників AirPods під час телефонних дзвінків

Кілька власників iPhone повідомили в компанію Apple, що їх AirPods випадковим чином відключаються і знову включаються під час телефонних дзвінків, пише MacRumors.

Користувачі AirPods повідомляють на форумах і на сайті підтримки Apple про регулярні розриви Bluetooth-з'єднання. Цікаво, що розриви зв'язку відбуваються саме під час телефонних дзвінків, тоді як при прослуховуванні музики і тому подібне з'єднання майже ніколи не переривається.

"У мене це сталося було під час двох телефонних дзвінків сьогодні. Я розмовляю і раптом аудіо переключається на телефон, я чую сигнал підключення Airpod і аудіо перемикається назад. Це повторювалося кілька разів, що відволікає під час телефонної розмови" - нарікає один з користувачів.

Встановити точну причину такої поведінки поки не вдалося. AirPods ведуть себе таким чином як зі старими, так і з новітніми моделями iPhone, які використовують різну версію протоколу Bluetooth. Розрив з'єднання фіксувався як у випадках, коли AirPods використовувався тільки з iPhone, так і тоді, коли навушники були одночасно підключені до iPhone і Apple Watch.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: