Влада США визнала, що ядерні сили країни досі використовують дискети 70-х років

0 коментувати
На підтримку застарілих систем в армії США щорічно витрачається понад $60 мільярдів.
David B. Gleason via Flickr

На підтримку застарілих систем в армії США щорічно витрачається понад $60 мільярдів.

Експерти Рахункової палати США надали доповідь, в якій вказали на те, що на службі американської армії, зокрема в ядерних силах, залишається застаріле обладнання, якому терміново потрібно оновлення

У доповіді повідомляється, що система, яка "координує операційні функції ядерних сил США, таких як інтерконтинентальні балістичні ракети, ядерні бомбардувальники і літаки-заправники" досі базується на комп'ютерах IBM Series/1 та 8-дюймових дискетах.

"Ця система досі використовується, тому що досі працює", - коментує повідомлення представник Пентагону підполковник Валері Хендерсон. За її словами, оновлення обладнання продовжується і до кінця 2017-го дискети будуть замінені "сучасними безпечними цифровими носіями".

Згідно з доповіддю Рахункової палати, на підтримку застарілих систем в робочому стані щорічно витрачається більше коштів, ніж на модернізацію та поліпшення. Так, в минулому році уряд США витратив на це $61,2 мільярда. За даними Рахункової палати, процес модернізації буде завершений до кінця 2020-го року.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: