Випий мене. Розумні ліки будуть нагадувати пацієнтам про необхідність лікуватися

0 коментувати
Прототип упаковки для

Прототип упаковки для "розумних ліків"

Ліки отримають упаковки з електронними дисплеями E-ink

Компанія E-Ink, яка найбільш відома як виробник екранів для електронних книг, об'єдналася з виробником фармацевтичної упаковки Palladio Group для розробки динамічних етикеток для ліків. До розробок приєдналася і компанія HTC, зазначає Theregister.

Упаковка ліків буде містити монохромний дисплей E-Ink з контролером та модулем бездротового зв'язку. Пацієнтам необхідно завантажити додаток на свої телефони, а додаток підкаже час прийому ліків, відстежить дозування і відзначить точний час прийому препарату. Зв'язок упаковки ліків зі смартфоном і хмарними службами буде здійснюватися за допомогою Bluetooth і Wi-Fi.

Програмний модуль на смартфоні, який розробить компанія HTC, запише всі передані упаковкою дані і додасть таку інформацію, як поточні біометричні дані пацієнта. Комплект отриманих даних дозволить максимально підсилити ефект від прийому ліків.

При цьому компанія не уточнює, чому екран E-Ink на пляшці або на упаковці є більш ефективним, ніж повідомлення в телефоні. Крім того, не проведені дослідження щодо безпеки подібних пристроїв.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: