Українці дивляться ТБ і відео контент по 38 годин на тиждень

0 коментувати
Дослідження Ericsson ConsumerLab TV & Media 2015 показує, що українці все більше уваги приділяють відео-контенту в інтернеті, але поки не готові відмовлятися від телевізорів.
© Ericsson

Дослідження Ericsson ConsumerLab TV & Media 2015 показує, що українці все більше уваги приділяють відео-контенту в інтернеті, але поки не готові відмовлятися від телевізорів.

З 38 годин, які присвячуються перегляду традиційного телебачення і відео-контенту в інтернеті, 6 годин припадає на фільми, серіали та програми ефірних каналів, повідомляється в прес-релізі компанії Ericsson. Такі результати демонструє дослідження ConsumerLab TV & Media 2015

Роль інтернет-контенту продовжує зростати. Близько половини опитаних в рамках дослідження компанії Ericsson відчувають труднощі з пошуком цікавих фільмів і передач, які транслюються по телебаченню. Серед користувачів OTT-сервісів незадоволених контентом набралося 28%.

Попитом користується контент, генерований користувачами. 45% опитаних дивляться навчальні відеоролики, а 13% вивчають записи проходження комп'ютерних ігор.

Тим не менш українці не поспішають відмовлятися від телевізорів. Тільки 12% планують зробити це протягом двох років, тоді як 70% взагалі не збираються цього робити. 30% опитаних вважають важливим мати можливість перегляду відео-контенту на екрані телевізора. За даними дослідження таку можливість мають 57% українців.

В ході дослідження компанії Ericsson опитування пройшло 22500 осіб у віці 16-59 років і 60-69 років з 20 країн світу. Дані релевантні для 680 млн. чоловік. Всі респонденти мають доступ до інтернету вдома і дивляться ТБ/відео-контент хоча б раз на тиждень.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: