Українських хакерів назвали кращими в світі за підсумками 2016 року

0 коментувати
Рейтинг команд хакерів

Рейтинг команд хакерів

Команда "білих" хакерів з КПІ їм. Ігоря Сікорського dcua зайняла перше місце в рейтингу CTFtime за підсумками 2016 року

Українці обійшли більш ніж 12 000 команд "білих" хакерів з усього світу, в тому числі з Польщі, Росії та США, повідомляє КПІ.

Рейтинг CTFtime складається за результатами участі команд у численних змаганнях в області інформаційної безпеки та є чи не найпрестижнішим у світі. Нижче українців розташувалися тисячі команд, що представляють відомі університети і великі компанії США та інших країн, які вважаються світовими лідерами розвитку комп'ютерних технологій.

Сам рейтинг складається із суми балів, які команда набрала у найпрестижніших міжнародних змаганнях протягом року. У 2016 році у нього було зараховано результати майже 70 змагань, які проводилися очно або в режимі онлайн.

Команду dcua створено в 2012 році. Її беззмінним лідером і тренером є науковий співробітник ФТІ Микола Ільїн. До складу команди входять аспірант ФТІ Костянтин Ільїн, студент 5 курсу ФТІ Віктор Ситник, випускник ФТІ Овчарук Микола, випускник Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації КПІ їм. Ігоря Сікорського Андрій Данилюк та інші. Взагалі ж зараз вона налічує 43 активних гравців, переважна більшість з яких навчається або закінчив Фізтех КПІ.

"Білими хакерами" називають фахівців, здатних визначити, наскільки система захищена від зовнішніх атак кіберзлочинців, і вибудувати ефективний захист. Однак самі хакери воліють називатися дослідниками у галузі інформаційної безпеки. З 1995 року фахівці з комп'ютерної безпеки проводять відкриті змагання, в яких визначають не тільки кращих з-поміж себе, але і відточують свої знання і майстерність.

Раніше НВ повідомляло, що вміст електронної пошти помічника президента РФ Владислава Суркова, яке опинилося у розпорядженні українських хакерів з організації КиберХунта, призвело до відставок у Кремлі.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: