Українська компанія отримала 200000 євро на розвиток штучного інтелекту

0 коментувати
На ухвалення рішення про інвестування в LifeTracker.io компанії Digital Future знадобилося всього 30 хвилин.
© Digital Future

На ухвалення рішення про інвестування в LifeTracker.io компанії Digital Future знадобилося всього 30 хвилин.

Українці готові зробити свій внесок у розвиток штучного інтелекту. Інвестиційна компанія Digital Future виділила 200000 євро компанії PDNA на розвиток LifeTracker.io – ШІ, який допомагає в плануванні та управлінні справами

LifeTracker.io являє собою мобільний додаток, але платформа може працювати і з іншими інтерфейсами (з "інтернетом речей" і голосовим інтерфейсом). Це перший продукт в рамках великого проекту. Розробники планують створення платформи, здатної відобразити динаміку людської взаємодії, подібно до того як "Google відображає в статиці інформацію про світі".

"Додаток вивчає поведінку людини і допомагає управляти справами, зустрічами, комунікацією і контентом, в залежності від потреб і від поточного розкладу, - говорить голова компанії PDNA Михайло Нестор. Точне передбачення оффлайн-поведінки користувача – одна з ключових особливостей рішення, це дозволяє нам заздалегідь і точно нагадувати користувачеві про те, що актуально саме зараз ".

Як зазначає голова Digital Future Олексій Вітченко, на ухвалення рішення про вкладення коштів у LifeTracker.io пішло всього півгодини. "За такими високо технологічними рішеннями лежить наше цифрове майбутнє", - говорить він.

Кошти, виділені Digital Future, підуть на розробку і тестування продуктів, а також на підготовку до нових інвестицій. Над реалізацією ідеї працює 7 осіб. Результати своїх праць вони покажуть на Mobile World Congress в кінці лютого 2016.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: