У Токіо створили поліцейський загін по боротьбі з дронами

0 коментувати
У квітні поточного року дрон з радіоактивним піском приземлився на дах будівлі канцелярії прем'єр-міністра. Тепер це не повинно повторитися.
Don McCullough via Flickr

У квітні поточного року дрон з радіоактивним піском приземлився на дах будівлі канцелярії прем'єр-міністра. Тепер це не повинно повторитися.

Новий загін покликаний захищати місто від потенційних загроз, які можуть представляти собою безпілотні апарати

Поліцейські з дронами будуть стежити за особливо важливими будівлями, біля яких польоти подібних апаратів заборонені. У разі виявлення дрона в забороненій зоні, правоохоронці повинні спершу дати голосове попередження для керуючої ним людини. Якщо реакції не буде, поліція підніме в повітря своїх дронов, озброєних сітками, які і посадять порушника на землю.

"В наш час, щоб зловити поганого хлопця з дроном, потрібен хороший хлопець з дроном", - пише з цього приводу Popular Science.

За словами представника токійської поліції, терористичні загрози з використанням безпілотних апаратів цілком реальні. Новий загін покликаний запобігати їм.

Настільки пильну увагу до дронів в Японії почали виявляти після того, як у квітні поточного року один з таких апаратів, що ніс невелику кількість радіоактивного піску, приземлився на дах будівлі канцелярії прем'єр-міністра. У вересні поточного року на використання дронів в країні було накладено ряд обмежень. Наприклад, їм заборонено підніматися на висоту понад 150 метрів. Крім того, заборонені польоти дронов вагою понад 200 грамів над густонаселеними районами. Штрафи за порушення правил використання безпілотних літальних апаратів можуть досягати $4 тисяч.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: