Цукерберг слухає. Facebook почне ставити друзів і родичів вгорі новинної стрічки

0 коментувати
Facebook показує армії своїх користувачів, що вміє прислухатись до них

Facebook показує армії своїх користувачів, що вміє прислухатись до них

Найбільша соціальна мережа в черговий раз внесла корективи в механізм роботи новинної стрічки. Тепер основний пріоритет буде віддаватися інформації від друзів і членів сім'ї

Зміни будуть втілені в життя протягомі декількох тижнів.

Новини, які користувач бачить у своїй стрічці Facebook, будуть сортуватися таким чином, щоб в першу чергу вгорі були пости тих, хто відзначений як родичі або спеціальною функцією «бачити першими».
Таким чином Facebook відреагувала на численні скарги користувачів на те, що новинний контент "забиває" у стрічці пости їх друзів.

Це не єдині зміни у стрічці новин, які будуть застосовані в найближчим часом – соціальна мережа працює над тим, щоб спочатку користувачі могли побачити той тип інформації, який їм найбільше цікавий.

Наприклад, якщо людина «фолловіть» і регулярно перевіряє сторінку якийсь знаменитості, Facebook зробить так, щоб такi новини завжди були вгорі в його стрічці.

За словами представника Facebook Адам Моссери, "мета змiн– надати людям ті новини, які вони хочуть побачити більше всього".

"Ми робимо це не тільки тому що це правильно, а й тому, що це добре для бізнесу, – пояснив він. - Коли люди бачать цікаве для себе контент, вони схильні проводити на Facebook більше часу".


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: