Служити і захищати. 5 нових технологій для вартових порядку

0 коментувати
Представники професій, чия робота пов'язана з ризиком, можуть зробити її трохи безпечнішою за допомогою новинок, представлених на голландській виставці Critical Communication World.
Motorola Solutions

Представники професій, чия робота пов'язана з ризиком, можуть зробити її трохи безпечнішою за допомогою новинок, представлених на голландській виставці Critical Communication World.

У Нідерландах відгриміла Critical Communication World 2016 – виставка для тих, хто стоїть на сторожі безпеки та порядку в суспільстві. На ній були представлені новинки у сфері зв'язку, покликані допомогти в роботі представників екстрених служб

В ході виставки в Нідерландах ключові гравці ринку показали свої головні досягнення, нові розробки і проекти, мета яких зробити більш безпечним життя і роботу представників ризикованих професій (пожежних, поліцейських, рятувальників та ін) і людей в цілому. НВ відібрало п'ять найбільш яскравих технологій, які допоможуть таким фахівцям не схибити в екстрених ситуаціях.

Командний центр майбутнього Motorola Solutions

Однією з найяскравіших стала презентація концепції командного центру майбутнього, який зараз знаходиться на стадії розробки. Технологія призначена для поліції та інших служб забезпечення безпеки.


Motorola Solutions

Motorola Solutions


Мова йде про пристрій, що дозволяє інтегрувати сигнали з різних камер і радіопристроїв. Потім у режимі реального часу переглядати, наприклад, одночасно відео з камер поліцейського автомобіля, які обертаються на 360 градусів, відео з камер безпілотника і відео з камер на тілі поліцейського.

Сигнал можна отримувати в спеціальний пристрій на кшталт бінокля, і за допомогою технології, чутливї до руху очей, управляти картинками, аналізувати зображення в режимі реального часу і координувати свої дії з співробітниками на місцях.

Така технологія дозволяє командним центрам в майбутньому бути максимально залученим у процес забезпечення безпеки на масових заходах або в критичних ситуаціях, спостерігаючи повну картину подій, не виходячи з офісу.

Система запису відео Zepcam T1, T1 XT

Система кріпиться до тіла і дозволяє записувати відео високої якості в складних умовах, в тому числі вночі. Вона складається з камери, яка кріпиться до шолома, записуючого пристрою і пульта дистанційного керування. Система призначена для представників поліції, пожежної охорони, військових, співробітників служб безпеки, рятувальних команд.


Zepcam via Facebook

Zepcam via Facebook


В цілях безпеки увійти в систему і подивитися відео можуть лише авторизовані особи.

Удосконалена версія пристрою T1 Live дозволяє не тільки записувати, але і забезпечувати онлайн відеотрансляцію завдяки бездротовим мережам 3G і Wi-Fi.

Системи глушіння Comlab

В залежності від призначення є три типи систем: для конвоїв, портативні і модульні. Перші дві більш мобільні, приміром, портативну систему легко можна переносити з собою в рюкзаку. Серед іншого, вона дозволяє максимально швидко нейтралізувати радіокеровані вибухові пристрої в певному квадраті.


Comlab

Comlab


Модульна призначена для заглушки всіх способів бездротового зв'язку (GSM, UMTS, WLAN, Bluetooth, LTE, супутникові телефони) у межах спеціально відведених місць. Як правило, це в'язниці, урядові будівлі або промислові об'єкти.

Бездротовий прилад радіозв'язку для мотоциклів AEG TranzCom

Завдяки дистанційному керуванню прилад зручний для використання на мотоциклах, які часто використовують в поліції. Основний блок розміщений на кермі, без відриву від водіння поліцейський може відрегулювати звук або послати екстрений виклик в командний центр. Портативне радіо з ручним мікрофоном підключено до шолома.

Пристрій використовує спеціальний захищений радіоканал, який не можна прослуховувати. Зійшовши з мотоцикла, водій може від'єднати радіостанцію і використовувати її у звичному режимі.

Програма SNP v3 для транспортних засобів екстрених служб Elektro Arola


Elektro Arola

Elektro Arola


Програма призначена для пожежних машин, машин швидкої допомоги або поліцейських. Вона забезпечує обмін інформацією з командним центром, робить автоматичну навігацію до місця призначення відразу після отримання сигналу тривоги, підтримує всі основні радіомоделі і марки TETRA, а також її можна встановити на будь-якому персональному комп'ютері або планшеті.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: