Слава роботам! Штучний інтелект від Google буде навчати інші ШІ

0 коментувати
Штучний інтелект створить інші штучні інтелекти

Штучний інтелект створить інші штучні інтелекти

Співробітники дослідницької команди Google Brain розробили програму для створення систем на базі машинного навчання

Судячи з усього, в недалекому майбутньому на нас чекає програмне забезпечення на базі штучного інтелекту, здатне самостійно створювати інший ШІ-софт, пише 4pda.

Джефф Дін, глава дослідницької групи Google Brain, розповів, що в майбутньому софт з розробки програмного забезпечення на базі штучного інтелекту зможе повністю замінити частину фахівців в цій області. Він заявив, що автоматизоване машинне навчання є одним з найбільш перспективних напрямів дослідження його команди.

Інший експеримент Google DeepMind передбачає, що дослідження, що зветься "уміння вчитися", може також зменшити проблему нестачі програмного забезпечення на базі машинного навчання для виконання кожної конкретної задачі. Дослідники хочуть, щоб їх софт навчився створювати системи що навчаються для вирішення різних, але пов'язаних між собою проблем.

Тим не менш, такі розробки все ще вимагають екстремальних обчислювальних потужностей, а значить ще зарано думати навіть про часткову заміну фахівців у сфері машинного навчання на штучний інтелект.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: