Президент США відмовився від BlackBerry і перейшов на "іграшковий" Samsung

0 коментувати
Барак Обама отримав новий смартфон, але його можливості настільки обмежені, що президент порівнює його з іграшкою.

Барак Обама отримав новий смартфон, але його можливості настільки обмежені, що президент порівнює його з іграшкою.

З 2009-го року президент США Барак Обама користувався захищеним телефоном BlackBerry 8830 World Edition. Тепер він оновив апарат і, найімовірніше, носить у кишені Samsung Galaxy S4

Президент похвалився обновкою під час шоу Пізньої ночі з Джиммі Феллоном. Обама розповів публіці, що лише в цьому році у нього з'явилася можливість поміняти свій BlackBerry на новий смартфон. За його словами, така перспектива його порадувала, однак новий апарат виявився не таким, як він уявляв.

Президент США зізнався, що з міркувань безпеки, його смартфон не може робити фотографії або програвати музику. Його функціональність настільки обмежена, що Обама порівняв його з дитячим іграшковим телефоном.

Ймовірно, новий захищений телефон президента - Samsung Galaxy S4. Як зазначає сайт Ars Technica, в даний час це єдиний смартфон, що відповідає вимогам американського Агентства з захисту інформаційних систем (DISA). Тільки S4 може працювати в захищеній мережі SIPRNet, яка використовується Міністерством оборони та Державним департаментом США для передачі секретної інформації.

У DISA є програма, в рамках якої створюються захищені телефони для міністерства оборони. За умовами даної програми, смартфони позбавляються деяких базових функцій. Наприклад, у них не працює камера, а встановлювати програми можна тільки через власний магазин DISA.

Ймовірно, можливості телефону Барака Обами ще більш обмежені. Ars Technica вказує на те, що смартфон президента має обмеження на вихідні дзвінки, а вхідні контролюються з захищеного вузла.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: