По Facebook гуляє додаток, прозваний "жахом для приватності"

0 коментувати
Понад 18 мільйонів користувачів Facebook подарували корейським розробникам інформацію про вік і освіту, а також IP-адресу, фотографії та інше.

Понад 18 мільйонів користувачів Facebook подарували корейським розробникам інформацію про вік і освіту, а також IP-адресу, фотографії та інше.

Додаток під назвою What Are Your Most Used Words on Facebook збирає вражаючий масив персональних даних, які можуть зберігатися де завгодно

З його допомогою користувач соціальної мережі може дізнатися, яке слово він останнім часом використовував найчастіше при публікації своїх статусів. Воно формує хмарку слів, найбільші з яких і є найпопулярнішими. Те, що здається легкою забавою насправді є "жахом для приватності". Так додаток охрестили фахівці британської компанії Comparitech, пише Forbes.

До теперішнього часу своє улюблене слово дізналися вже понад 18 мільйонів користувачів. Таким чином вони дозволили компанії Vonvon з Кореї, яка розробила додаток, зібрати інформацію про вік, освіту, рідне місто, а також IP-адресу, фотографії, пости, список друзів і багато іншого. Ці дані можуть зберігатися на серверах Vonvon в будь-якій точці світу.

Повідомлення Comparitech, яка, згідно з офіційним сайтом "допомагає клієнтам приймати більш зважені рішення при оформленні підписки на сервіси", зумів наробити галасу. Голові Vonvon Чжон Хва Кіму навіть довелося втрутитися, щоб прояснити ситуацію. За його словами, компанія не зберігає зібрану інформацію і не продає її рекламодавцям. Дані використовуються тільки для генерування результатів тестів.

"Оскільки ми не зберігаємо особисту інформацію, нам нема чого продавати. Крапка", - сказав Кім.

Незалежно від того, як Vonvon розпоряджається отриманою інформацією, галас навколо What Are Your Most Used Words on Facebook змушує задуматися про те, що варто частіше придивлятися до доступоів, які запитує той чи інший додаток.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: