Перемога бюрократії. У Пентагоні не знають, хто повинен відповідати за боротьбу з кібератаками

0 коментувати
Фахівці Рахункової палати США з'ясували, що Міністерство оборони не виробило чіткої ієрархічної структури на випадок масштабної кібератаки і порекомендували виправити це.
Cyber Army via Flickr

Фахівці Рахункової палати США з'ясували, що Міністерство оборони не виробило чіткої ієрархічної структури на випадок масштабної кібератаки і порекомендували виправити це.

У Міністерстві оборони США не визначилися з тим, хто повинен бути головним у разі кібератаки національного масштабу. Про це повідомляється в доповіді Рахункової палати США

У доповіді вказується на те, що деякі вказівки Пентагону на такі випадки суперечать одна одній. Згідно з одним документам, відповідати за боротьбу з масштабними кібератаками має Північне командування Збройних сил. Інші свідчать, що провідну роль має відігравати Кібернетичне командування.

У разі атаки на національну електромережу або фінансову систему країни Міністерство оборони повинно надати підтримку Міністерству внутрішньої безпеки. Однак у Пентагону немає чітких правил щодо того, як ці структури повинні взаємодіяти.

Крім того, доповідь Рахункової палати відзначає невизначеність повноважень "подвійного командувача". Цей пост був створений спеціально для вирішення внутрішніх криз, що потребують втручання військових. Статус подвійного командувача дозволяє одному офіцеру взяти на себе керівництво підрозділами армії і національної гвардії США.

Однак навчання Cyber Guard 15, що пройшли в минулому році і імітували масштабну кібератаку, показали, що подвійний командувач не мав контролю над підрозділами Кібернетичного командування. Це знижувало ефективність його дій.

На закінчення фахівці Рахункової палати порекомендували Пентагону позбутися всіх нестиковок, щоб ефективніше протистояти можливим кібератакам.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: