Новий співробітник Google вирішив зробити гаджет для виявлення психозів

0 коментувати
Новий глава Google Life Sciences доктор Томас Инсел вважає, що високі технології можуть зробити для психіатрії більше, ніж для інших галузей медицини.

Новий глава Google Life Sciences доктор Томас Инсел вважає, що високі технології можуть зробити для психіатрії більше, ніж для інших галузей медицини.

В команду Google влився колишній директор Національного інституту психічного здоров'я США Томас Інсел.

У Google новий співробітник, але не програміст і не маркетолог, а професор психіатрії. Доктор Інсел очолить підрозділ Google Life Sciences після 13 років роботи на керівній посаді в Національному інституті психічного здоров'я США.

Коментуючи подію, пан Інсел зізнався, що сам не знає, чим буде займатися. Втім, доктор сповнений ентузіазму. Він упевнений, що високі технології можуть зробити більший ефект у сфері психічного здоров'я, ніж на ниві боротьби з серцево-судинними захворюваннями, раком або діабетом.

«Вони (технології) можуть змінити цю галузь в найближчі 5 років», - говорить Інсел.

У новоспеченого співробітника Google вже є парочка ідей, як застосувати ресурси компанії на благо психіатрії. Він вважає можливим створення «сенсорів, які здатні об'єктивно оцінювати поведінку» людини.

«Ми вже зробили це, щоб рахувати свої кроки або вимірювати рівень активності. Але ж те ж саме можна зробити для визначення настрою, пізнавальних здібностей або тривог. Насправді це цілком реалістично», - вважає Інсел.

Гаджет з подібними сенсорами міг би надавати своєму власникові рекомендації з приводу того, чи варто звернутися до фахівця і перевірити своє психічне здоров'я. Використання аудіокомпонентів дозволило б відстежувати ранні ознаки психозів. Технологія також могла б допомагати в лікуванні.

Словом, доктор дивиться на співпрацю з Google оптимістично. Чи означає це, що з часом ми побачимо наручний девайс, здатний розпізнати шизофренію або схильність до суїциду? Можливо. Правда, настільки специфічний пристрій більш схожий на робочий інструмент професіонала, ніж на чергову високотехнологічну іграшку звичайного покупця.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: