Найбільша російська соцмережа ВКонтакте тестує алгоритмічну стрічку новин

0 коментувати
Соцмережі змушені боротися з інформаційним перевантаженням

Соцмережі змушені боротися з інформаційним перевантаженням

Найбільша російська соціальна мережа ВКонтакте тестує алгоритмічне формування стрічки новин, розповів генеральний директор компанії Борис Добродєєв

"Зрештою стрічка перетворюється в важкий для сприйняття потік публікацій, в якому, як правило, дуже складно знайти інформацію від своїх друзів. Це природний цикл життя стрічки новин. Звісно, VK в курсі цієї проблеми, і зараз всередині компанії тестується алгоритмічна стрічка новин, яка має цю проблему вирішити", - сказав Добродєєв в інтерв'ю Комерсанту.

При цьому він зазначив, що зараз соцмережі змушені боротися "з інформаційним перевантаженням". "Обробити таку кількість інформації мало хто може, зростає інформаційне перевантаження користувача, і він починає втрачати інтерес до цього продукту", - додав представник ВК.

"Зараз стрічка новин VK будується в хронологічному порядку і ніяк не фільтрується. Якщо у вас за останній час створено 200-300 новин, вони так і будуть з'являтися в стрічці, без всякої пріоритизації. Алгоритмічна стрічка буде визначати, яка інформація для користувача важлива, і буде видавати її в пріоритетному порядку, відсікаючи спам та інформаційний шум. При цьому ми залишимо користувачам можливість зберегти хронологічну стрічку, не хочемо нічого нав'язувати", - підсумував Добродєєв.

Нагадаємо, раніше про зміну принципів формування стрічки новин заявила соціальна мережа Instagram.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: