19 листопада 2018, понеділок

Менше, ніж iPhone 6. Експерти підрахували сукупні продажі iPhone X

0 коментувати
 iPhone X не зміг забезпечити Apple рекордні продажі

iPhone X не зміг забезпечити Apple рекордні продажі

Сукупні поставки iPhone X досягли 63 мільйонів одиниць до кінця серпня 2018 року. Це нижче, ніж iPhone 6 за аналогічний період.

Але при цьому дохід від iPhone X - значно більше, ніж від попередніх моделей, повідомляє агентство CounterPoint.

Згідно з останніми дослідженнями, iPhone X допоміг Apple досягти зростання доходів замість зростання обсягів продажів. Це сталося через те, що iPhone X допоміг Apple значно підвищити середню ціну на смартфон, при тому, що ринок смартфонів почав насичуватися. Більша маржинальність допомогла компенсувати більш скромні в порівнянні з iPhone 6 продажі.

Поставки iPhone X досягли 63 мільйонів одиниць протягом десяти місяців з моменту його запуску. Для досягнення таких показників iPhone 6 знадобилося всього 6 місяців.

Проте, iPhone X забезпечив виробнику майже ті ж $62 мільярди прибутку за перші 10 місяців продажів. Таким чином, iPhone X також є фактором, який дозволив Apple стати першою компанією з капіталізацією в $1 трильйон. Дохід від iPhone X був вище, ніж у кожного з п'яти провідних брендів смартфонів, за винятком Samsung, за останні десять місяців.

Відзначається, що iPhone X став найбільш продаваною моделлю на багатьох розвинених ринках протягом перших двох кварталів незважаючи на більш високу ціну. Відвантаження iPhone X були перекошені на традиційно більш сильні ринки iPhone, такі як США, Японія, Китай, що сприяло майже двом третинам від загального обсягу поставок iPhone X. При цьому iPhone X не допоміг Apple істотно розширити свою призначену для користувача базу.

 

«Діалоги про майбутнє»

НВ представляє: «Діалоги про майбутнє» з Уільямом Тейлором, Павлом Шереметою і Дмитром Кулебою.

Київ-Вашингтон-Брюсель
Яке місце займає Україна у цьому трикутнику? Якою нашу країну бачать у Європі та США?

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: