Кримський мобільний оператор не зміг почати роботу через санкції - газета

2 коментувати
Навесні ліцензію на стільниковий зв'язок в Криму попросив Крымтелеком, який належить окупаційного уряду республіки

Навесні ліцензію на стільниковий зв'язок в Криму попросив Крымтелеком, який належить окупаційного уряду республіки

Оператор мобільного зв'язку Кримтелеком не зможе запустити роботу на території окупованого півострова через обмежувальні санкції, пише газета Ведомости з посиланням на анонімне джерело

Співрозмовник видання розповів, що ознайомився з листом, який "глава республіки" Крим Сергій Аксьонов відправив віце-прем'єру Дмитру Козаку. За його словами, Аксьонов поскаржився на проблеми з запуском мережі в Криму.

Навесні ліцензію на стільниковий зв'язок в Криму попросив Кримтелеком, який належить окупаційному уряду. "Влада" збиралися передати компанії "націоналізоване" обладнання оператора Київстар, який припинив роботу на півострові влітку 2014 року. Планувалося, що таким чином буде створений регіональний оператор мобільного зв'язку.

Згідно з російськими законами, Кримтелеком повинен встановити на свою мережу так звану систему оперативно-розшукових заходів. Мережі Кримтелекому побудовані на обладнанні шведської компанії. Для установки системи операторові довелося звернулася до єдиному сертифікованому виробнику її обладнання на комунікаторах ядра мережі Ericsson Малвин сістемс. Однак у компанії відмовили Кримтелекому через введені щодо півострова санкції.

Зараз в Криму працює тільки один стільниковий оператор - К-телеком. Він отримав частоту на півострові, яку раніше використовувала українська мережа МТС. Компанія МТС Україна перестала обслуговувати абонентів у серпні 2014 року. Після цього припинили свою діяльність ще два українські оператори - Київстар і Life.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: