Компанія Mastercard випустила банківські картки з датчиком відбитків пальців

0 коментувати
Тестування нового покоління банківських карт
Фото: MasterCard

Тестування нового покоління банківських карт

MasterCard планує масово випускати платіжні картки з функцією ідентифікації по відбитку пальця замість PIN-коду

Нові карти зараз тестуються в Південній Африці і Mastercard сподівається поширити їх по всьому світу до кінця 2017 року, повідомляє Engadget.

Для нового способу ідентифікації клієнт банку може встановити два відбитки пальців, але "обидва вони повинні бути вашими", - наголошують розробники. Для проведення платіжних операцій продавцям не потрібно встановлювати спеціальний сканер або інше обладнання. Датчик працює тільки при покупці безпосередньо в магазині — для онлайн-оплати, як правило, потрібно ввести PIN-код.

Датчик відбитка пальця являє собою невеликий прямокутник, який знаходиться у верхньому правому кутку і доступний, коли картку вставляють в платіжний термінал. Оплата пройде після того, як датчик просканує і порівняє відбиток із збереженою в біометричному чіпі інформацією.

Для того, щоб отримати таку картку, буде необхідно відвідати відділення банку і здати відбитки — приблизно так само відбувається процес отримання інших біометричних документів. Зашифрований цифровий шаблон вашого відбитка пальця зберігається на мікросхемі EMV карти.

Раніше НВ повідомляло, що в США створили "універсальний відбиток пальця", яким можна розблокувати будь-який смартфон. Сканер відбитку пальця в смартфоні має невелику площину, тому орієнтується не на весь відбиток пальця, а лише на його фрагмент. Цією уразливістю сканерів і скористалися вчені.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: