Киянин запустив онлайн-сервіс з пошуку зниклих речей

5 коментувати
Творець онлайн-бюро знахідок безуспішно намагався знайти господаря знайдених їм грошей, і це наштовхнуло його на ідею створення сервісу.
Travis via Flickr

Творець онлайн-бюро знахідок безуспішно намагався знайти господаря знайдених їм грошей, і це наштовхнуло його на ідею створення сервісу.

Киянин Олександр Крутов запустив онлайн-бюро знахідок. Проект покликаний допомогти людям у пошуку втрачених речей і в розшуку господаря пропажі

На сторінках сайту verni.com.ua можна переглядати оголошення про пропажу, знахідку або крадіжку якоїсь речі в Києві та деяких інших регіонах. Можна додати власне оголошення з описом предмета та зазначенням дати, місця, контактів та іншою інформації, яку користувач вважатиме потрібною. Для цього необхідно заповнити заявку .

Ідея створення онлайн-бюро знахідок відвідала Олександра Крутова порівняно недавно. У грудні минулого року він знайшов гроші і захотів повернути їх господареві. Щоб розшукати його, Олександр розмістив оголошення на Facebook, яке привернуло увагу значної кількості користувачів соцмережі, а також інформаційних порталів і навіть телебачення. Господар грошей так і не знайшовся, проте завдяки йому з'явилося онлайн-бюро знахідок.

#ВернуХозяинуДеньгиИщу господаря пропажі. Віддам тому, хто правильно відповість на 5 простих питань: 1) як упаковані день...

Опубліковано Олександром Крутовим 11 грудня 2015 р.

"У кожного свої втрати і знахідки. Будь-яка втрата засмучує, викликає смуток або досаду від втрати своєї речі, дорога вона чи дешева", - пише Олександр, додаючи, що при створенні сайту його головним мотивом було "зробити точку контакту між людьми, які щось знайшли і втратили".

Сайту ще немає і місяця, проте його сторінки не пустують. На них вже можна знайти оголошення людей, які бажають повернути знайдену або знайти загублену річ.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: