Війна до останнього. Microsoft опублікував дослідження про недоліки браузера Google Chrome

2 коментувати
Microsoft провела тести, які показали, що Google Chrome садить батареї ноутбуків швидше за інші браузери.

Microsoft провела тести, які показали, що Google Chrome садить батареї ноутбуків швидше за інші браузери.

Microsoft істотно відстає від Google на ринку браузерів. У прагненні залучити користувачів до нового браузеру Edge компанія провела серію тестів, щоб показати наскільки економно він витрачає батареї нотубуков

Щоб оцінити "ненажерливість" браузерів Microsoft провів два тестb. У першому випробуванні на 4-х ноутбуках були запущені браузери Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox і Microsoft Edge, за допомогою яких програвалося HD-відео. У цьому тесті Chrome програвав відео 4 години та 19 хвилин перш ніж сіла батарея ноутбука.

Firefox протримався 5 годин і 9 хвилин, Opera – 6 годин і 18 хвилин. Найдовше пропрацював Edge – 7 годин і 22 хвилини.

В ході другого тесту Microsoft намагався відтворити типову поведінку користувачів при роботі з браузерами. У Chrome, Opera, Firefox і Edge відкривалися різні популярні сайти (Facebook, YouTube, Wikipedia), прокручувалися статті, програвалися ролики і відкривалися нові вкладки. Ця процедура багаторазово повторювалася, в той час як дослідники заміряли рівень енергоспоживання браузерів. Переможцем у цьому тесті також виявився Edge.

На довершення до всього Microsoft надав показники середнього рівня енергоспоживання різних браузерів, засновані на даних від мільйонів комп'ютерів, що працюють на Windows 10. Edge виявився найбільш економним, а Chrome – найбільш ненажерливим.


Windows Blog

Windows Blog


"Microsoft очевидно намагається залучити користувачів до Edge, але у нового браузеру компанії поки не вистачає деяких функцій, доступних в Chrome і Firefox", - зазначає Тому Уоррен з The Verge.

У квітні поточного року браузери Microsoft Edge і Internet Explorer поступилися у популярності Firefox. Їх частка на ринку браузерів склала 15,5%, а Firefox – 15,6%. Chrome лідирує з великим відривом. Його частка перевищує 60%.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: