Facebook виправив теорію "шести рукостискань"

0 коментувати
Кожен користувач Facebook може дізнатися, як багато спільних знайомих відділяє його від будь-якого іншого користувача за допомогою спеціального сервісу.

Кожен користувач Facebook може дізнатися, як багато спільних знайомих відділяє його від будь-якого іншого користувача за допомогою спеціального сервісу.

У соціальній мережі Facebook кожного користувача відокремлює від будь-якого іншого в середньому 3,57 спільних знайомих

З нагоди свого дня народження Facebook вирішив порахувати, чи працює у соцмережі теорія "шести рукостискань". Виявилося, що для неї це занадто багато. У соціальній мережі кожного з 1,59 мільярда зареєстрованих користувачів від будь-якого іншого відокремлює в середньому 3,57 спільних знайомих.

Більш того, Facebook запустив сервіс, що дозволяє кожному користувачеві соцмережі перевірити, наскільки довгою є ланцюжок знайомств, що відокремлює його від інших користувачів.

У Марка Цукерберга в нього входить 3,17 знайомих. У головного операційного директора Facebook Шеріл Сендберг ланцюжок ще коротше: 2,92 знайомих.

Теорія "шести рукостискань" з'явилася в 60-х роках минулого століття. Вона стверджує, що кожну людину у світі від будь-якої іншої відділяє не більше 5 спільних знайомих. Слід врахувати, що результат, отриманий Facebook, стосується не всіх жителів Землі, а лише користувачів соціальної мережі.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: