Дочекалися. Популярний BitTorrent-клієнт, нарешті, став доступний і для Windows

0 коментувати
За словами розробників Transmission для Windows, відсутність версії для даної ОС була великим упущенням, але тепер його виправили.
Transmission

За словами розробників Transmission для Windows, відсутність версії для даної ОС була великим упущенням, але тепер його виправили.

BitTorrent-клієнт Transmission вже більше 10 років працює з OS X і Linux, але користувачі Windows отримали доступ до нього тільки зараз

Програма доступна безкоштовно, підтримує управління за допомогою браузера і встановлення обмежень швидкості. Її розмір становить близько 25 Мб.

Нинішня версія поки не додана на сторінку завантажень Transmission. Щоб скачати її, потрібно перейти за цим посиланням і вибрати файл transmission-2.92-x64.msi для 64-бітної Windows і transmission-2.92-x86.msi для 32-бітної. З виходом наступної версії програма буде додана в розділ завантажень.

Як відзначає розробник Майк Гельфанд, відсутність підтримки Windows була найбільшим упущенням Transmission.

"Я бачив, що багато людей хочуть використовувати Transmission на Windows, оскільки вони вже працювали з ним на інших платформах, або намагаються знайти альтернативу їх нинішньому BitTorrent-клієнту", - розповів Гельфанд.

Гельфанд був одним з учасників команди, яка розробила версію для Windows. За його словами, на реалізацію проекта пішло кілька місяців.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: