Дитячий Google. В інтернеті з'явився пошуковик Kiddle, що відгороджує дітей від дорослого контенту

1 коментувати
Kiddle використовує безпечний пошук Google, але американська компанія не запускала дитячий пошуковик.
Kiddle

Kiddle використовує безпечний пошук Google, але американська компанія не запускала дитячий пошуковик.

Kiddle блокує запити, здатні привести на сторінки, які дітям бачити не рекомендується. Крім того, пошуковик сортує сайти у видачі таким чином, щоб дітям було легше знайомитися з новою інформацією

"Оскільки результати пошуку в Kiddle або вибираються і перевіряються нашими редакторами, або фільтруються безпечним пошуком Google, ви гарантовано отримуєте контент, орієнтований на дітей, - повідомляється на сайті Kiddle. – Якщо в пошуковому запиті присутні погані слова, наш робот автоматично блокує пошук".

Під "поганими" словами маються на увазі не тільки нецензурні вислови, але і інші запити, які можуть привести дітей на сторінки з контентом, який їм бачити зарано.

Крім того, Kiddle сортує результати, видаючи в першу чергу сайти, орієнтовані на дітей, які містять інформацію, подану простою мовою, яку дитині буде неважко зрозуміти.

Незважаючи на те, що пошукова система використовує безпечний пошук Google, американський IT-гігант його не запускав. Компанія, яка створила Kiddle, наразі невідома. За даними BBC, його створив російський засновник сайту Freaking News.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: