Британський підприємець знайшов радикальний спосіб боротьби зі смартфонами в своєму барі

1 коментувати
Щоб забезпечити відвідувачам свого бару зв'язок із зовнішнім світом Стів Тайлер розставив на столиках дискові телефони.
Nate Steiner via Flickr

Щоб забезпечити відвідувачам свого бару зв'язок із зовнішнім світом Стів Тайлер розставив на столиках дискові телефони.

Власник бару з Великобританії Стів Тайлер встановив у своєму закладі клітку Фарадея, щоб заглушити мобільний зв'язок і спонукати відвідувачів спілкуватися один з одним, а не зі своїм смартфоном

Тайлер вважає, що смартфони і соціальні мережі "вбивають паби" і виступає прихильником того, щоб "люди взаємодіяли у реальному світі". Тому він встановив у своєму закладі клітку Фарадея. Завдяки цьому пристрою для захисту від зовнішніх електромагнітних полів, винайденому в XIX столітті, відвідувачі бару Тайлера не можуть користуватися смартфонами.

"Я просто хотів, щоб люди насолоджувалися вечором в моєму барі, не відволікаючись постійно на свої телефони, - пояснює британський підприємець. – Чим просити їх не користуватися смартфонами, я просто зробив так, щоб вони не працювали".

Тайлер змайстрував пристрій зі срібної фольги і мідного дроту і визнає, що це "не досконала система військового зразку". Проте його творіння не заборонено законом, як сучасні глушилки мобільних телефонів. Крім того, щоб забезпечити відвідувачам зв'язок із зовнішнім світом, Тайлер поставив на кожному столику старомодні дискові телефони.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: