Бразилія визнана раєм для кіберзлочинців

0 коментувати
Бразильські кіберзлочинці продають свої товари і послуги в інтернет-магазинах і навіть видають товарні чеки.

Бразильські кіберзлочинці продають свої товари і послуги в інтернет-магазинах і навіть видають товарні чеки.

Бразилія знайшла ще один спосіб прославитися на весь світ. Тепер це не тільки країна футболу і карнавалів, але і справжній рай для кіберзлочинців. Такий висновок зробили фахівці Kaspersky Lab, провівши дослідження особливостей комп'ютерних злочинів у цій країні

У найбільшій країні Південної Америки особливо поширені фінансові кіберзлочини (наприклад, клонування банківських карт) і атаки на IT-ресурси державних структур і великих компаній.

У Бразилії жваво йде торгівля товарами і послугами кіберзлочинців. Для цього навіть створюються спеціальні інтернет-магазини. Причому, після здійснення покупки можна отримати товарний чек. Для реклами своїх послуг кіберзлочинці використовують різні канали, в тому числі і соціальні мережі.


© Kaspersky Lab

© Kaspersky Lab


Своїх вчинків вони не ховають і навіть виставляють на показ, публікуючи в інтернеті фотографії та відеоролики, що демонструють те, як розкішно вони живуть на гроші, отримані незаконним шляхом. При цьому вони впевнені у власній правоті, переконуючи себе, що вони грабують у багатих (банки, уряд і компанії) і віддають бідним (собі).

Причина такої розкутості криється в тому, що в Бразилії неефективна законодавча база. До 2013-го року кіберзлочини не були юридично визначені, як злочинні діяння. Однак і тепер ситуація не покращилася. Нерідкі випадки, коли кіберзлочинців заарештовують, а потім відпускають без пред'явлення звинувачень.

У 2014-му, за розрахунками Kaspersky Lab, в Бразилії було скоєно більше фінансових атак, ніж у будь-якій іншій країні світу. За рік від банківського шкідливого ПЗ тут постраждало майже 300 тисяч користувачів. Друге місце зайняла Росія, де було атаковано більше 250 тисяч користувачів. Замкнула трійку "лідерів" Німеччина з результатом 155 тисяч.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: