Біжи, Лола, біжи. Створено програму, що дозволяє заробляти біткоїни звичайною ходьбою

0 коментувати
Додаток платить віртуальні гроші за ходьбу

Додаток платить віртуальні гроші за ходьбу

Додаток Bitwalking для Android-пристроїв розширює функціонал крокоміра, дозволяючи получть гроші за ходьбу

Компанія Bitwalking вирішила залучити власників мобільних пристроїв до генерації нової цифрової валюти BW$ (Bitwalking Dollars), яка створюється в процесі ходіння. Для вироблення BW$ служить спеціальний мобільний додаток, який доступен для завантаження всім користувачам платформи Android, пише ITC.

Цифрова валюта BW$ заробляється під час пішохідних прогулянок або пробіжок. Зробивши 10 тисяч кроків (приблизна денна норма) користувач отримає на свій рахунок приблизно 1BW$. Розробники відзначають, що мова йде не про виплату винагороди за ходьбу, валюта генерується під час ходіння аналогічно тому, як генеруються цифрові кріптовалюти при здійсненні комп'ютерних обчислень.

Але BW$ є більш екологічно чистою валютою, так як для її генерації не потрібно використовувати обчислювальні ресурси комп'ютерних систем, енергопостачання яких викликає викиди CO2 в атмосферу. BW$ генерується за допомогою рухів людини.

Поки користувачам пропонується можливість лише генерації та накопичення BW$ (Mining Phase – фаза видобутку). На цьому етапі буде створюватися вартість, співтовариство та мережа підтримки валюти Bitwalking. Незабаром також планується реалізувати більшу кількість функцій, доступне всім користувачам.

Поки що в додатку в розділі Store доступна лише можливість проголосувати за той фітнес-трекер, який користувач хотів би бачити в магазині. А розділ купівлі-продажу BW$ поки недоступний в Україні.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: