Архітектор штаб-квартири Google запропонував побудувати друге місто над Лондоном

1 коментувати
Згідно з проектом Клайва Уілкінсона, в Лондоні повинен з'явитися другий поверх розміром з місто, відведений під офіси.
Clive Wilkinson Architects via Facebook

Згідно з проектом Клайва Уілкінсона, в Лондоні повинен з'явитися другий поверх розміром з місто, відведений під офіси.

Архітектор Клайв Уілкінсон придумав радикальний спосіб розширення офісних площ в Лондоні

Для проекту Уілкінсона не потрібно шукати вільне місце в міській межі британської столиці. Він пропонує використовувати простір над нині існуючими будівлями для будівництва величезного офісного комплексу. Своєрідний другий поверх Лондона буде парити над землею, а співробітники зможуть добиратися на роботу, просто піднявшись нагору.

Втім, поки що такі кардинальні зміни британській столиці не загрожують. Проект, що отримав назву "The Endless Workplace", являє собою просто фантазію на задану тему. Уілкінсон, який раніше працював над Googleplex (штаб-квартира Google Маунтін-В'ю, Каліфорнія), зробив його для журналу Flaunt, який попросив дизайнерів уявити, які зміни спричинило б злиття культур Каліфорнії та Сполученого Королівства.

Тим не менш, автор проекту вважає, що його рішення має ряд переваг. Перш за все, він вважає, що створення другого поверху над містом призведе до зниження рівня шкідливих викидів. Крім того, величезний офісний простір розміром з ціле місто спростить поширення ідей. Перший поверх від будівництва другого не постраждає. Над парками, монументами та іншими значущими місцями офісний простір буде перериватися, щоб не закривати пам'ятки.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: