Apple заробила на годинниках $1,7 млрд

0 коментувати
Apple витрачає на створення Apple Watch $83, а продає їх за $349. Не дивно, що вони принесли компанії $1,7 млрд.

Apple витрачає на створення Apple Watch $83, а продає їх за $349. Не дивно, що вони принесли компанії $1,7 млрд.

Всього за півроку присутності на ринку розумний годинник Apple Watch принесли своїм творцям $1,7 млрд.

2015-й поки не закінчився, але тільки не для Apple. Компанія закрила фінансовий рік 26 вересня, а в цьому місяці підвела підсумки. У недавньому звіті Apple кажуть, що частка Apple Watch у зростанні загальної виручки від категорії «Інші продукти», куди також входять iPod і Apple TV, перевищила 100%.

Формулювання може здатися дещо дивним, але це означає, що, поки інші товари в категорії (наприклад, iPod) заробляли менше, ніж у минулому році, Apple Watch справно приносили прибуток. Іншими словами, якщо б годинники не вийшли на ринок, то виручка «Інших продуктів» могла б бути менше, а замість її зростання міг би спостерігатися спад.

У 2014-му фінансовому році товари з цієї категорії принесли Apple $8,379 млрд. В 2015-му сума склала $10,067 млрд. Ми не можемо знати точно, скільки Apple Watch принесли грошей, оскільки компанія ділиться лише сумарним показником, але не дає результатів по кожному «Іншому продукту». Нехитрі підрахунки свідчать, що годинник принес своїм творцям мінімум $1,688 млрд. насправді цифра може бути набагато вище.

У квітні поточного року, коли Apple Watch тільки вийшли на ринок, фахівці компанії IHS Technology розібрали 38-міліметрову модель Sport і прикинули ціну кожної деталі. Сумарна вартість комплектуючих склала $81,2. До цього додається ще $2,5 за збірку, і виходить, що годинник, що надходять у продаж за ціною $349, обходяться Apple всього $83,7. Втім, сюди не входять витрати на розробки, логістику, маркетинг і т. д.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: