Apple, Google і Tesla визнані найінноваційнішими компаніями світу

0 коментувати
Всього два роки тому Tesla займала в рейтингу найбільш інноваційних компаній 41 місце, а тепер поступається лише Apple і Google.

Всього два роки тому Tesla займала в рейтингу найбільш інноваційних компаній 41 місце, а тепер поступається лише Apple і Google.

Boston Consulting Group опублікувала рейтинг 50 найбільш інноваційних компаній в світі, заснований на результатах опитування 1500 керівників вищої ланки

"Apple і Google знову зайняли перші два місця. Tesla, яка просувалася вище за списком зі швидкістю Model S, розмістилася на третій позиції", - йдеться у звіті Boston Consulting Group, пише Business Insider.

Американський автовиробник дійсно швидко дістався до вершини рейтингу. Він дебютував в ньому всього 2 роки тому і тоді займав 41-у позицію.

Слідом за трійкою лідерів у рейтингу BCG йдуть: Microsoft, Samsung, Toyota, BMW, Gilead, Amazon, і Daimler. У топ-50 потрапило 29 американських компаній, 11 європейських та 10 азіатських.

За словами Майкла Рінгеля, який є одним з авторів звіту, в цьому році як ніколи чітко простежується тенденція до збільшення ролі науки та технологій в бізнесі. Він зазначив, що спільною рисою всіх компаній в списку найбільш інноваційних є використання сучасних технологій для підвищення цінності товарів і послуг без підняття витрат. В якості прикладу BCG призводить General Electric, яка використовувала 3D-друк, щоб знизити витрати на виробництво компонентів ультразвукового устаткування.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: