Toyota витратить $1 млрд на штучний інтелект і безпілотні авто

0 коментувати
У січні 2016 Toyota відкриє новий дослідницький інститут зі штаб-квартирою у Кремнієвій долині.

У січні 2016 Toyota відкриє новий дослідницький інститут зі штаб-квартирою у Кремнієвій долині.

Toyota є найбільшим автовиробником в світі, але сфера її захоплень дещо ширше. Японську компанію цікавлять дослідження в області штучного інтелекту і робототехніки. Заради них вона навіть вирішила відкрити власний дослідницький інститут Toyota Research Institute (TRI)

Штаб-квартира нової установи розміститься в Кремнієвій долині неподалік від Стенфордського університету. Допоміжний комплекс розташується поруч з Массачусетським технологічним інститутом (MТІ).

Toyota інвестує $1 млрд у облаштування та залучення фахівців протягом наступних 5 років. До цієї суми можна додати $50 млн, які японський автовиробник вкладе в спільні дослідницькі центри в Стенфорді і массачусетському технологічному інституті. У цих установах також будуть проводитися дослідження в області штучного інтелекту.

Про сферу діяльності TRI його новоспечений керівник доктор Джілл Пратт говорить так: "Наші першочергові цілі полягають в наступному: 1) поліпшити безпеку автомобіля шляхом зниження ймовірності потрапляння в аварію; 2) зробити його доступним для кожного, незалежно від можливостей; 3) впровадити технології Toyota в домашнє оточення, зокрема, заради підтримки літніх людей".

Іншими словами, Toyota зосередить свої сили на створенні систем автопілота для автомобілів. Це дуже тенденційне захоплення, яке поділяють багато імениті автовиробники.

Що стосується роботів, то їх створенням Toyota займається досить давно. Її перші людиноподібні машини були представлені ще 10 років тому. У поточному році компанія продемонструвала Human Support Robot, основним завданням якого є допомога літнім людям, які потребують догляду.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Авто ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: