Справа нечиста. Житель Сінгапуру заплатив $11 тисяч за те, що його Tesla забруднює повітря

1 коментувати
Влада Сінгапуру підрахувала, що на кожен кілометр шляху Tesla Model S виробляє по 222 грама СО2.

Влада Сінгапуру підрахувала, що на кожен кілометр шляху Tesla Model S виробляє по 222 грама СО2.

Сінгапурець Джо Нгуєн був змушений заплатити додатковий податок в розмірі $10,9 тисяч, щоб отримати дозвіл на використання Tesla Model S на дорогах країни. У таку суму місцева влада оцінила збиток, який електричний седан завдає навколишньому середовищу

У Сінгапурі електромобілі не розглядаються як абсолютно нешкідливий для навколишнього середовища транспорт. Місцеві закони вказують на те, що подібного роду авто споживають електроенергію, виробництво якої супроводжується викидами СО2. Отже пересування електромобілів також впливає на навколишнє середовище. Ну, а власникам доводиться платити за це податок.

У випадку з Джо Нгуєном податок склав 15 тисяч сінгапурських доларів ($10,9 тисяч). Тести, проведені фахівцями Управління наземного транспорту Сінгапуру, показали, що на кожен км шляху Model S потрібно 444 ватт-годин. Виходячи з розрахунку, що кожна ват-година відповідає 0,5 г СО2, вони прийшли до висновку, що рівень викиду електричного седана становить 222 грам СО2 на км.

Сам Нгуєн був здивований подібною логікою. "Мій електромобіль, як і будь-який інший, не викидає в атмосферу СО2", - сказав сінгапурець у розмові з CNBC, додавши, що готовий платити збільшені рахунки за електрику, але згаданий податок йому здається несправедливим.

У штабі Tesla також були здивовані. Компанія заявила, що кожен кілометр шляху Model S обходиться в 181 ват-годину, тож автомобіль "виробляє" 90 грам СО2. Більш того, Сінгапур все активніше використовує сонячну та вітрову енергію, а значить, рівень викидів повинен падати. В даний час американський виробник електромобілів обговорює ситуацію з Управлінням наземного транспорту, прагнучи "порозумітися".


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Авто ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: