По гальмах. Експерти впевнені, що безпілотні автомобілі не готові до виходу на ринок

0 коментувати
Безпілотні автомобілі стануть поширеним явищем, але не так швидко, як хотілося б Google, вважає професор Дюкського університету Міссі Каммінгс.
Google Self-Driving Car Project via Google+

Безпілотні автомобілі стануть поширеним явищем, але не так швидко, як хотілося б Google, вважає професор Дюкського університету Міссі Каммінгс.

Професор Міссі Каммінгс з університету Дьюка заявила, що безпілотні автомобілі "абсолютно не готові до широкого розповсюдження"

Про це Каммінгс, яка вивчає взаємодію людини і автономних автомобілів, розповіла у розмові з журналістом Automotive News. Вона не заперечує, що за цією технологією майбутнє, але впевнена, що настане воно не так скоро, як можна припустити.

"Я вважаю, що автовиробникам рано прибирати кермо з автомобіля, - говорить Каммінгс. - Спершу їм треба довести, що людині не доведеться втручатися. Ми не прийдемо до автономного автомобіля за одну ніч. Звичайно, колись ми досягнемо цієї мети, але я вважаю, що це станеться не так скоро, як хотілося б Google".

Каммінгс, яка в минулому служила пілотом ВМС США, вважає, що управляти автомобілем навіть складніше, ніж літаком. Адже дороги заповнені іншими автомобілями, людьми, велосипедами та іншими об'єктами. При цьому отримати права досить просто, і водіїв готують не так ретельно, як пілотів. Тому важливо, щоб люди розуміли свої здібності і здібності свого автомобіля. Однак і система повинна розуміти, на що здатен водій

"Між тим, як автомобіль оцінює можливості водія, і тим, на що він дійсно здатний, може бути розбіжність і навпаки. Тож дуже важливо, щоб люди розуміли, як вчинить автоматична система, і яким буде її наступний крок", - запевняє Каммінгс, додаючи, що безпілотні автомобілі "повинні бути якомога більш передбачуваними".


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Авто ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: