Повільніше, Tesla. ОПЕК обіцяє, що до 2040 року 90% авто в світі будуть бензиновими

4 коментувати
На світовому авторинку будуть домінувати автомобілі з бензиновими двигунами, хоча їх частка істотно знизиться.
© Tesla

На світовому авторинку будуть домінувати автомобілі з бензиновими двигунами, хоча їх частка істотно знизиться.

На думку експертів ОПЕК, за 25 років 94% автомобілів у світі будуть працювати на бензині і дизельному паливі

Електромобілі часто потрапляють в поле зору ЗМІ, а ось на дорогах вони як і раніше є рідкістю. Експерти ОПЕК вважають, що ситуація не зміниться і за 25 років. За прогнозами організації, представленими у звіті World Oil Outlook, частка електромобілів в світовому автомобільному флоті у 2040-му становитиме лише 6%.

"Без технологічного прориву електричні автомобілі не зможуть зайняти істотну частку ринку в найближчому майбутньому", - свідчить звіт.

Експерти ОПЕК вважають, що на електромобілі буде припадати не більше 1% від загальних продажів на світовому авторинку. Вони  також прогнозують зниження частки автомобілів з бензиновим двигуном. На них буде припадати 56% світових продажів, тоді як в 2013-му частка становила 81%. Дизельні моделі стануть більш популярними. Їх частка зросте з 14% (2013) до 21%. Зросте і популярність гібридів. До 2040-го 14% автомобілів, що продаватимуться в світі, будуть оснащені гібридною силовою установкою.

Можливо, ОПЕК занижує шанси електромобілів на завоювання світового авторинку. Наприклад, у Каліфорнії вже звучать заклики до того, щоб до 2030-го року всі автомобілі, що будуть продаватися в штаті, мали нульовий рівень викиду. Поки що це лише ідея, але якщо світовий автопром будуть стимулювати до виробництва електромобілів на законодавчому рівні, їх частка на ринку може перевищити згаданий 1%.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Авто ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: