Об'єднання гігантів. Nissan візьме під крило Mitsubishi

0 коментувати
Союз Nissan і Mitsubishi дозволить компаніям об'єднати ресурси в роботі над електромобілями.
Nissan

Союз Nissan і Mitsubishi дозволить компаніям об'єднати ресурси в роботі над електромобілями.

Nissan і Mitsubishi підтвердили, що ведуть переговори про об'єднання. Nissan може придбати більше 30% акцій японської компанії і стати її найбільшим акціонером

За покупку Nissan заплатить близько $1,8 млрд, повідомляє Financial Times. Таким чином, в руках партнера Renault опиниться найбільший пакет акцій. Його частка буде більше, ніж у компанії Mitsubishi Heavy Industries, яка в даний час володіє 20% акцій Mitsubishi Motors і виступає її найбільшим акціонером.

Самі автовиробники поки воліють не заглиблюватися в деталі. В офіційних заявах компанії заявили, що "обговорюють різні можливості", проте наразі "ніяких рішень прийнято не було".

Перспектива можливого об'єднання з Nissan виникла перед Mitsubishi після того, як автовиробник опинився в центрі скандалу. Його причиною стало визнання Mitsubish в підтасовуванні даних по витраті палива мінікарами, що продаються в Японії. Автовиробник застосовував тести вимірювання економічності авто, які не відповідали японським стандартам з 1991 року.

Спершу мова йшла про чотири моделі, але пізніше список був збільшений на 9 моделей, у числі яких опинився і один SUV. Mitsubishi запевняє, що на автомобілі, які продаються на ринках за межами Японії, це не поширюється.

З квітня акції компанії впали на 43%. Продажі мінікарів бренду в Японії також скоротилися. Спад позначився і на Nissan, який співпрацював з Mitsubishi в сфері мінікарів з 2011-го року. Дві моделі, втягнуті в скандал, випускалися для Nissan і продавалися під цим брендом.

Експерти вважають, що об'єднання може зіграти на руку обом компаніям. Mitsubishi отримає партнера, який допоможе впоратися з наслідками скандалу. Nissan зможе зміцнити свої позиції на ринках Південно-Східної Азії. Крім того, автовиробники зможуть об'єднати ресурси в роботі над електромобілями. Обидві компанії приділяли чимало уваги даній сфері в останні роки.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Авто ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: