Корпорація «УкрАВТО» презентує нову послугу на ринку автомобілів з пробігом – «АвтоХІТ».

0 коментувати
Корпорація «УкрАВТО» презентує нову послугу на ринку автомобілів з пробігом – «АвтоХІТ».

Корпорація «УкрАВТО», в рамках найдравовішої автоподії 2016 року – Столичного Автошоу – заявляє про початок  діяльності з продажу автомобілів з пробігом під егідою «АвтоХІТ

Корпорацією «УкрАвто», як лідером ринку нових автомобілів, створено нову компанію «Юніверсал Моторз Груп», що пропонує послуги на ринку автомобілів з пробігом.

 

 

Компанія ставить собі за мету створення цивілізованого ринку вживаних автомобілів; ринок, де працюють зрозумілі та законні відносини між Продавцем та Покупцем.  Нова законодавча база, що діє з недавнього часу, дає змогу розкрити потенціал ринку автомобілів з пробігом та привести торгівлю до сучасних та комфортних салонів, що є новим етапом в розвитку автомобільного бізнесу в країні.

 

 

Для досягнення своєї мети компанія зосереджується на таких напрямках:

  • Якісний товар – автомобілі, що законно придбані, вільні від застав та судових заборон, мають прозору історію експлуатації, технічно справні та належать компанії. 

  • Джерела формування пропозиції АвтоХІТ: клієнтська база Корпорації «УкрАВТО», що налічує більше 1-го мільйона активних контактів; пропозиції від найбільших корпоративних автопарків-партнерів УкрАВТО (AVIS, ALD Automotive та інші); парк службового транспорту підприємств Корпорації «УкрАВТО» та автомобілі з парків тест-драйву.  

 

 

 

  • Надання послуг післяпродажної підтримки з можливістю повернення, обміну та сервісного обслуговування автомобілів.
  • Протягом 14 діб з моменту купівлі автомобіля з пробігом АвтоХІТ надає право покупцеві повернути або обміняти придбаний авто. Такий пункт міститься у стандартних Договорах купівлі-продажу. До кінця року клієнтам АвтоХІТ будуть запропоновані пакети асистансу та бонусні програми.
  • Центри обслуговування – до кінця року заплановане відкриття сервісних центрів з зоною комфортного обслуговування клієнтів в найбільших містах України.
  • Персонал – консультанти з багаторічним досвідом, які швидко та якісно запропонують необхідну послугу. 

www.avto-hit.com.ua   https://www.facebook.com/AvtoHIT.com.ua     044/ 331 51 31

* Довідка про компанії:

Під егідою АВТОХІТ здійснює діяльність товариство з обмеженою відповідальністю «Юніверсал Моторз Груп», заснована Корпорацією УкрАВТО в 2015 р. Місією ТОВ «Юніверсал Моторз Груп» є формування цивілізованих умов функціонування ринку трейд-ін для автомобілів з пробігом.

 

 

 


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Авто ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: