Hyperloop One планує побудувати надшвидкісну магістраль в Дубаї

0 коментувати
За оцінками керівництва компанії Hyperloop One, Дубай має необхідні умови для побудови надшвидкісної магістралі.

За оцінками керівництва компанії Hyperloop One, Дубай має необхідні умови для побудови надшвидкісної магістралі.

Компанія Hyperloop One вивчає можливість побудови надшвидкісної магістралі в порту Джебель Алі, розташованому в еміраті Дубай (ОАЕ)

Для роботи над проектом надшвидкісної магістралі в Дубаї американська компанія об'єдналася з одним з найбільших в світі операторів морських портів DP World. Передбачається, що магістраль з'єднає порт Джебель Алі з віддаленою контейнерною базою і забезпечить високошвидкісне перевезення вантажів.

Hyperloop One і DP World спільними зусиллями підготують техніко-економічне обґрунтування даного проекту. На думку глави американської компанії Роба Ллойда, Дубай має всі шанси отримати магістраль. Тут є "інфраструктура, законодавчі ініціативи і капітал", необхідні для цього.

Раніше в цьому році компанія провела перші випробування силової установки для поїзда Hyperloop, а також відкрила свій перший виробничий об'єкт. Hyperloop One переслідує мету створити поїзд, здатний пересуватися зі швидкістю понад 1,1 тисячі км/год.

У липні компанія підготувала техніко-економічне обґрунтування проекту, призначеного для Європи. Hyperloop One прагне поєднати надшвидкісною магістраллю Гельсінкі і Стокгольмі. Завдяки цьому подорож між столицями Фінляндії і Швеції буде займати менше ніж 30 хвилин.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Авто ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: