Хто так ставить? Експерти з'ясували, чому українці порушують правила паркування

0 коментувати
За даними аналітиків GfK Україна, менше 2% водіїв-чоловіків не залишають свої автомобілі у заборонених місцях.

За даними аналітиків GfK Україна, менше 2% водіїв-чоловіків не залишають свої автомобілі у заборонених місцях.

Аналітики компанії GfK Україна з'ясували, що рухає українськими автомобілістами при порушенні правил паркування, а також, що більшість водіїв готові платити за паркування автомобіля

GfK Україна проводила дослідження в червні поточного року, повідомляється в офіційному релізі Goodyear Dunlop Tires Ukraine. Воно показало, що в переважній більшості випадків (66,3%) водії порушують правила паркування в світлі якоїсь форс-мажорої ситуації. Досить поширеною причиною (43,1%) є короткочасна зупинка.

Серед автомобілістів, опитаних GfK, лише 1,8% водіїв-чоловіків і 1,9% жінок зовсім не паркуються у заборонених місцях.

Експертам також вдалося з'ясувати, що більше половини українських водіїв (53,6%) у віці від 18 до 55 років готові віддати перевагу платній парковці в обмін на гарантії безпеки і охорону авто. Близько половини автомобілістів (46,4%) не проти залишати машини на стихійних парковках.

Що стосується бюджетів на паркування, то 48,3% респондентів виявили готовність виділяти на це 100-300 грн щомісяця. Ще 21% оцінює місячні витрати не більш ніж у 100 грн. Зовсім не готові віддавати гроші за паркування автомобіля 2,1% водіїв.

Близько 48% водіїв готові офіційно платити за паркування через паркомат, а 47,5% можуть оплатити послугу співробітникові парксервісу, але за умови, що натомість отримають чек. Менше 4% згодні платити готівкою і без чека.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Авто ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: