Елон Маск запропонував не штрафувати Volkswagen за обман у еко-тестах

0 коментувати
Американські бізнесмени вважають, що Voklswagen варто витратити гроші, виділені на оплату штрафів та відкличні кампанії, пов'язані з

Американські бізнесмени вважають, що Voklswagen варто витратити гроші, виділені на оплату штрафів та відкличні кампанії, пов'язані з "дизельгейтом", на розвиток "зелених" технологій.

Елон Маск і ще 44 голови каліфорнійських компаній пропонують не витрачати гроші на виправлення минулого, а зосередитися на майбутньому

Голова Tesla і SpaceX поставив свій підпис під відкритим листом до Каліфорнійської ради з охорони повітряних ресурсів (CARB). Маск і ще 44 керівника каліфорнійських компаній вважають, що Volkswagen не варто намагатися виправити автомобілі, які обдурили екологічні тести. Вони вважають, що німецький автогігант може інакше розрахуватися за "дизельгейт".

"Величезна сума грошей буде витрачена в спробі виправити автомобілі, які неможливо виправити, а рішення проблеми може призвести до того, що авто почнуть виходити з ладу раніше встановленого строку. Ми, що нижче підписалися, рекомендуємо CARB проявити далекоглядність і направити VW "покращувати повітря, а не автомобілі" і замість того, щоб виправляти завдані збитки, прагнути до переходу на авто з нульовими викидами в інтересах штату Каліфорнія", - йдеться в листі.

Автори стверджують, що в даний час розробки дизельних двигунів увійшли в ту стадію, коли неможливо підвищувати економічність агрегатів без шкоди для інших характеристик. Тому вони рекомендують CARB вимагати від Volkswagen зосередитися на випуску автомобілів з нульовим рівнем викидів. Вони також пропонують пустити гроші, які німецький автогігант витратив би на виплату штрафів, на інвестиції в сучасні підприємства і дослідження. На довершення до всього каліфорнійські бізнесмени рекомендують дозволити VW проявити гнучкість у термінах виконання вимог.

"На відміну від покарань, дана пропозиція принесе реальні вигоди каліфорнійському повітрю і створить робочі місця, а також стане значущим історичним кроком у боротьбі зі змінами клімату", - свідчить відкритий лист.

Раніше в цьому році стало відомо, що Volkswagen встановлював свої автомобілі обманливий софт, щоб перехитрити екологічні тести в США. У всьому світі він встановлений на 11 мільйонів автомобілів. Скандал, що отримав назву "дизельгейт", негативно позначилося на репутації концерну та обсяги продажів. У листопаді Volkswagen продав 833700 автомобілів, що на 2,2% менше, ніж за аналогічний період минулого року. За підсумками 11 місяців року обсяг продажів склав 9,1 мільйона автомобілів (-1,7%).


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Авто ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: