Дует Міккі-Маус готує автомобіль, розроблений штучним інтелектом

0 коментувати
Два роки тому колишній каскадер Маус МакКой звернувся до Міккі МакМанусу з компанії Autodesk з ідеєю створити ідеальний автомобіль.
© Autodesk

Два роки тому колишній каскадер Маус МакКой звернувся до Міккі МакМанусу з компанії Autodesk з ідеєю створити ідеальний автомобіль.

Не секрет, що над кожним автомобілем працює великий штат інженерів і дизайнерів. Однак Hack Rod – особливий випадок. Це автомобіль, над розробкою якого працював штучний інтелект

Звичайно, без втручання людини не обійшлося. Зрештою, комусь ця ідея повинна була прийти в голову. Два роки тому вона відвідала керівника кінокомпанії Bandito Brothers Майка МакКоя на прізвисько Маус. З нею він звернувся в компанію Autodesk, яка займається розробкою програмного забезпечення. А точніше, до Міккі МакМанусу.

Так і вийшло, що за створенням Hack Rod встали Міккі і Маус. Перший прагнув задіяти свої пізнання в сфері машинного навчання при створенні автомобіля. Другий володів досвідом виконання автомобільних трюків (Маус працював каскадером у Голлівуді) і шкодував, що свого часу ніхто не збирав дані про поведінку автомобілів і водія.


© Autodesk

© Autodesk


Autodesk мала можливості, щоб зафіксувати цю інформацію за допомогою фотографії, лазерного сканування та інших методів, а потім обробити отримані дані й створити на їх основі 3D-модель.

Для початку Міккі і Маус розробили прототип, оснастили його сотнями сенсорів і вирушили в пустелю Мохаве на випробування. Тест-пілота також обвішали датчиками. Ідея полягала в тому, щоб зібрати під час випробувань якомога більше даних, а потім пропустити їх через Dreamcatcher – програму Autodesk, яка генерує варіанти дизайну на основі заданих параметрів (тип матеріалів, функціональні цілі, методи виробництва і навіть обмеження за витратами).


© Autodesk

© Autodesk


В результаті у них вийшов другий прототип, але до завершення проекту ще далеко. МакКой і МакМанус хочуть продовжувати свої візити в пустелю Мохаве, де будуть збирати все більше відомостей. За задумом, з кожною новою порцією зібраних даних Hack Rod буде вчитися і вдосконалюватися.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Авто ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: