Chery переживає процес «перезавантаження»

0 коментувати
Chery переживає процес «перезавантаження»

Дистриб'юторська компанія «Сі Ей Автомотів», що входить до складу Корпорації УкрАВТО і є офіційним дистриб'ютором автомобілів Chery в Україні, в рамках української презентації дала старт продажам Chery нового покоління

   

 

Зараз, бренд Chery дуже добре відомий українському споживачеві, і святкує цього року перший ювілей від початку продажів на українському ринку. За цей час своїх власників знайшли понад 77 500 автомобілів Chery в Україні. За час свого існування виробник Chery пройшов досить довгий шлях і став націленим на експорт та освоєння нових ринків багаторічним лідером за кількістю автомобілів експортованих за межі Китаю. Завдяки об'ємним інвестиціям в ультрасучасне обладнання виробничих ліній, якості, що безперервно вдосконалюється, і процедурам контролю якості, що відповідають світовим стандартам, а також залученню до роботи над дизайном фахівців зі світовим ім'ям, з конвеєра зараз сходять автомобілі Chery абсолютно іншого рівня.

 
Chery Arrizo 7, модель, яка вже почала надходити до дилерських центрів і на яку вже почали надходити перші замовлення виступає в сегменті седанів і, безумовно, вплине на розстановку сил на українському ринку. Автомобіль Chery Arrizo 7 доступний за ціною 379 000 грн.

  
  

Українські автолюбителі мають можливість по достоїнству оцінити компактний автомобіль в популярному кузові «седан»– модель Chery Arrizo 3 . Модель створювалась, фактично, з чистого аркуша, і отримала повний перелік ключових переваг, за які зараз цінують нові, але, разом з тим, доступні за ціною автомобілі. Автомобіль Chery Arrizo 3 в комплектації комфорт пропонується зараз за 309 000 грн.

   
   

Модель Tiggo першого покоління свого часу стала знаковою для бренду Chery в Україні, багато в чому зумовивши високу популярність у тисяч клієнтів. Дійсно, в 2006 році українські клієнти отримали можливість купити новий, по-справжньому доступний кросовер з хорошим кліренсом, широким списком опцій вже в «базі» і надійною і комфортною підвіскою. Завдяки цим перевагам модель Chery Tiggo довгий час займала перші рядки в статистиці продажів в своєму сегменті. Оновлена модель, що прийшла на зміну першому поколінню Chery Tiggo зберегла все те, за що так любили клієнти модель-попередницю, при цьому позбулася багатьох «дитячих» хвороб і додала в якості виконання.

 

 
Отримавши «дорослу» зовнішність в європейському стилі, ставши більше і вийшовши на новий рівень якості виконання і технічної оснащеності Chery Tiggo 5 є трохи дорожчим за своїх партнерів по модельному ряду. Але, цінова політика все одно є такою, що нова модель вигідно відрізняється на тлі конкурентів і становить 419 000 грн


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Авто ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: