Безпілотний автомобіль Google залишає рідну компанію

0 коментувати
Безпілотний автомобіль Google перестає бути просто перспективним проектом і перетворюється на повноцінного гравця автобізнесу.
Google Self-Driving Car Project via Google+

Безпілотний автомобіль Google перестає бути просто перспективним проектом і перетворюється на повноцінного гравця автобізнесу.

Безпілотний автомобіль Google, починався як один з проектів IT-гіганта. Але тепер він переріс у щось більше. Заради нього Google заснує самостійну автомобільну компанію

У серпні поточного року Google була перейменована на Alphabet. Зміни торкнулися не тільки назви, але й самої структуру компанії. Сторонні проекти отримали можливість вибратися з-під крила Google і розвиватися, як самостійні бізнес-одиниці. Кожній новій компанії присвоюється певна літера англійського алфавіту. За даними Bloomberg, підрозділ, що займається безпілотними автомобілями, отримає назву Google X.

Він буде організований в наступному році. Займатися продажами автономних автомобілів компанія не стане. Замість цього вона буде здавати безпілотники в короткострокову оренду. Тестові екземпляри вже встигли проїхати майже 2 мільйона кілометрів. В основному в Сан-Франциско і Остіні, штат Техас. Ймовірно, саме в цих містах сервіс буде запущено спочатку. Точні терміни, коли це станеться, не називаються.

За словами Тіло Козловські з дослідницької компанії Gartner, такий крок з боку Google цілком зрозумілий. Хоча третина американців проявляє інтерес до купівлі автономного автомобіля, більшість все ж побоюються втрати контролю над транспортним засобом. Козловські вважає, що прокатний сервіс дозволить покупцям протестувати технологію і звикнути до неї. Це зіграє на руку не тільки Google, але і всій індустрії.

Американська компанія буде заробляти на безпілотних автомобілях не тільки за допомогою прокатного сервісу. За словами аналітика IHS Automotive Марка Бояджиса, Google зможе укладати угоди з традиційними автовиробниками, дозволяючи їм взяти участь у своїх автомобільних проектах. Крім того, компанія може запустити рекламу в безпілотних автомобілях (повинні ж їх пасажири відчувати якісь незручності).


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Авто ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: