Розпали цей вогонь. Дослідження показало, як поліпшити секс в стосунках

1 коментувати
Розпали цей вогонь. Дослідження показало, як поліпшити секс в стосунках
© Instagram/see_feel_adore

Американські сексологи провели дослідження, яке показало, як поліпшити секс в стосунках.

Результати дослідження за участю 40 тисяч осіб показали, що існує п'ять ключових відмінностей між парами, у відносинах яких спостерігається пристрасний секс і парами, які втратили потяг один до одного.

Зокрема, пари, яким вдалося зберегти пристрасть у сексуальному житті, приділяли більше уваги «грайливому» настрою, практикували сексуальне спілкування один з одним, займалися оральним сексом, а також відзначали в цілому більш високий рівень щастя у відносинах і більше різноманітності в ліжку.

Сексолог Джастін Леміллер пояснює, що результати дослідження свідчать, перш за все, про те, що ті пари, які задоволені своїм сексуальним життям, прикладають чимало зусиль для того, щоб «зберегти вогонь».

«Вони запалюють свічки, включають сексуальну музику, розмовляють один з одним про секс і, найголовніше, вони пробують різні нові речі в спальні, щоб секс залишався захоплюючим. Адже варто пам'ятати про те, що причина завжди зводиться до допаміну - нейротрансмітеру, який безпосередньо пов'язаний з центром задоволення в нашому мозку», - каже фахівець.

Він також додав, що мозок схильний втомлюватися від одноманітності - і секс не виняток.

«Новинки в ліжку можуть пробудити інтерес до сексу. Коли ваше сексуальне життя стає занадто передбачуваним, вашому мозку стає нудно робити те ж саме знову і знову. І він щоразу випускає все менше і менше допаміну, роблячи секс менш яскравим», - додав сексолог.

Дивіться також

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE в Facebook

Хочете знати не тільки новини, а й що за ними криється?

Читайте журнал Новое Время онлайн.
Передплатіть зараз

Читайте 3 місяці за 59 грн

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: