Чотири професійні навички, які повинні бути у вашому резюме. Думка нейробіолога

0 коментувати
Знання унікальних людських навичок захистить вас від автоматизації праці
Фото: Thomas Heylen/Flickr

Знання унікальних людських навичок захистить вас від автоматизації праці

З ходом еволюції ринку праці змінюються і навички, необхідні для вашої успішності на сучасному робочому місці. При цьому автоматизація праці стає все більш актуальною, приводячи до незрівнянної впливу технологій і зростання безробіття в усьому світі

У зв'язку з цим нейробіолог Тара Сварт переконана, що "істинно людські навички", "вкорінені в емоційному інтелекті", ростуть в ціні на сьогоднішньому ринку праці, пише MyDomaine.

"Близько 20 років тому вважалося дійсно важливим бути стратегом, а не тактиком, - каже вона. -Сьогодні, я вважаю, розуміння когнітивних наук - це те, що змушує людей бути успішними".

Сварт додає, що навички, які не так легко автоматизувати, або "виконавські функції" мозку, скоро стануть тим, що шукають роботодавці, наймаючи нові таланти.

Ці виконавські функції включають в себе здатність:

1. Регулювати свої емоції

2. Придушувати упередження

3. Перемикатися між завданнями

4. Вирішувати складні проблеми

Іншими словами, знання унікальних людських навичок ефективно захистить вас від потенційної автоматизації праці. Нейробіолог додає, що робота з використанням максимального потенціалу включає практику турботи про себе й усвідомлення можливості вигоряння.

"Якщо ви відчуваєте стрес, мозок фактично перенаправляє кров з центрів мозку вниз по тілу - включаючи так званий режим виживання, - пояснює вона. - У цьому стані ви можете встати і прийти на роботу, посидіти за своїм столом і виглядати так, ніби не повинні втратити роботу, але навряд чи ви дійсно будете продуктивні або добре працюватимете в команді".

  

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE в Facebook

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів