Зовсім близько. Названий день року, в який найчастіше починають процеси з розторгнення шлюбу

0 коментувати
 Спроба створити ідеальне Різдво при поганих відносинах призводить до стресу і розлучення
Фото: Pixabay

Спроба створити ідеальне Різдво при поганих відносинах призводить до стресу і розлучення

8 січня вважається найпопулярнішим днем, коли подружні пари починають розлучні процеси. Юристи навіть називають його День розлучення

На думку експертів із стосунків, причина цього - стрес, викликаний спробами створити ідеальне різдвяне свято, коли ви просто більше не задоволені своєю парою, пише The Telegraph.

Одна з найбільших благодійних організацій Великобританії Relate повідомила, що в січні отримує найбільшу кількість дзвінків з питань, пов'язані з шлюбом або довгостроковими відносинами. У минулому січні Relate отримала на 24% більше дзвінків на свою телефонну лінію довіри.

Більш того, згідно з даними, проаналізованими службою підтримки розлучень Amicable, більш 40500 людей будуть шукати «розлучення» в пошукових системах в січні.

Засновник юридичної фірми Шарлотта Лейшн каже, що вона і її колеги зазвичай спостерігають сплеск запитів про розлучення, коли вони повертаються на роботу в січні.

Лейшн розповіла, що одного разу в Різдво їй зателефонувала жінка, після того як виявила квитанцію про покупку годинника Rolex з діамантами, який так і не з'явився під сімейною ялинкою, і замість цього призначалася для жінки, з якою у її чоловіка був роман.

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE в Facebook

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: