Третина жінок знімають обручку перед співбесідою на роботу - дослідження

0 коментувати
Жінки бояться дискримінації через сімейний стан
© Unsplash

Жінки бояться дискримінації через сімейний стан

Недавнє дослідження, проведене експертами компанії Credit Angel, показало, що третина жінок знімають обручку під час проходження співбесіди.

Незважаючи на те, що роботодавці не мають права цікавитися сімейним станом здобувачів, багато жінок побоюються, що через сімейний статус у них буде менше шансів зайняти бажану посаду, пише Harper's Bazaar.

Згідно з результатами дослідження, 29% заміжніх жінок турбуються про те, що не отримають або втратять роботу внаслідок розкриття деталей особистого життя. Жінки переживають, що одягнена обручка або каблучка із заручин може привести до дискримінації, оскільки роботодавець буде розуміти, що в найближчому майбутньому жінка може звільнитися у зв'язку з вагітністю та пологами.

На жаль, такі висновки не дивні. Ще у 2016 році рекрутер Брюс Гурвіц опублікував статтю для LinkedIn, у якій радив жінкам знімати обручку під час співбесіди. Зокрема, Гурвіц зазначав, як одна жінка упустила можливість влаштуватися на декілька робіт через свою каблучку, але досягла успіху, щойно зняла аксесуар.

Опитування Credit Angel також показало, що 59% роботодавців вважають, що в рамках співбесіди жінкам необхідно розкривати інформацію про те, чи вагітні вони. 46% роботодавців вважають прийнятним запитати у жінки, чи є в неї маленькі діти.

Дивіться також

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE в Facebook

Хочете знати не тільки новини, а й що за ними криється?

Читайте журнал Новое Время онлайн.
Передплатіть зараз

Читайте 3 місяці за 59 грн

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: