Свій серед своїх. Чотири простих способи подружитися з колегами на новій роботі

0 коментувати
Свій серед своїх. Чотири простих способи подружитися з колегами на новій роботі
© Pexels

Коли ви влаштовуєтеся на нову роботу, ви очікуєте не лише гідної зарплати, але й приємної атмосфери в колективі

Всі ми хвилюємося про те, чи налагодимо стосунки з майбутніми колегами. Адже від цього залежить не тільки те, чи буде з ким пообідати і обговорити новий фільм за чашкою кави, але й результат робочого процесу.

Редакція порталу The Muse попросила своїх читачів поділитися корисними порадами про те, як подружитися з новими колегами. З величезного числа відповідей редакція обрала чотири найпопулярніших і дієвих способи налагодити стосунки в робочому колективі.

1. Вітайте своїх колег. Це дуже проста, але ефективна порада. Приходячи в офіс, вітайтеся з колегами, говоріть "Привіт" всій своїй команді. Одне добре слово привертає до вас людей. Вони бачать, що ви не байдужі до колективу.


© Pexels

© Pexels


2. Звертайтеся по допомогу. Прохання про допомогу - це не тільки логічна дія, коли на новому місці вам щось незрозуміло. Це ще і спосіб зав'язати розмову, попросити більш досвідченого колегу поділитися навичками, а заодно - дізнатися про компанію, про керівництво, співробітників, розповісти про себе.

3. Пригостіть нових колег їжею. Якщо ви хочете завести дружбу з колегами, почастуйте їх печивом, цукерками або іншим ласощами. Це нескладно, але викличе у колег почуття, що ви їх цінуєте. До того ж, ви зможете заговорити про їжу і перейти на інші теми для спілкування.

4. Будьте люб'язним. Будьте доброзичливим до всіх у новому офісі. Неважливо, найняли вас простим секретарем або генеральним директором, але ви повинні бути ввічливим, в міру скромним і позитивним.

Як би там не було, навіть якщо зав'язати дружнє спілкування з колегами з першого дня вам не вдалося, не впадайте у відчай. Буде інший день і доречний момент. Головне - не забувати, що ви на роботі, а не на сайті знайомств або корпоративі. Займайтеся роботою, а зблизитися з колегами часто виходить завдяки спільним проектам.

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE в Facebook

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів