Зняття стресу і здорова шкіра. Шість науково доведених причин, чому корисно спати голим

0 коментувати
Сон без одягу робить нас щасливішими
© natalia_photographs_this/Instagram

Сон без одягу робить нас щасливішими

Сон без одягу не тільки допомагає швидше заснути в спекотні літні дні, але й приносить масу інших переваг

Експерти порталу Huffington Post перерахували шість доказів користі сну голим: від підвищення дітородної функції чоловіків до зниження ризику розвитку діабету і серцевих захворювань.

1. Підвищується чоловіча здатність до запліднення. Дослідники з Національного інституту дитячого здоров'я і розвитку людини, Меріленд і Стенфордського університету дійшли висновку, що сон без одягу позитивно впливає на дітородну функцію чоловіків. У чоловіків, які сплять голяка, фрагментація ДНК сперми відбувається на 25% рідше, ніж у чоловіків, які сплять одягненими і протягом дня носять щільно облягаючі боксери.


2. Стосунки стають щасливішими. Здається очевидним, що, якщо закохані люди сплять оголеними, то стосунки будуть щасливими. Але справа не тільки в сексі. Дослідження компанії Cotton USA показало, що 57% пар, що сплять голяка, були задоволені своїми стосунками, в порівнянні з 48% пар, які спали одягненими. Коли люди сплять без одягу, тіло вивільняє гормон хорошого настрою окситоцин.


3. Сон без одягу допомагає зняти стрес. Спеціаліст в області сну Нейл Робінсон стверджує, що сон голяка зменшує рівень гормону кортизолу, регулює рівень мелатоніну і підвищує гормон росту. Все це сприяє зниженню стресу.


4. Також це допомагає регулювати температуру тіла. Деякі види безсоння пов'язані з неправильним регулюванням температури тіла. Інститут дослідження сну в Лос-Анджелесі повідомляє, що коли тіло людини не перегрівається, забезпечується глибокий здоровий сон. Щоб тіло не перегрівалося, потрібно спати оголеним.

5. Поліпшується стан шкіри. Оскільки сон без одягу допомагає регулювати температуру тіла, зменшується потовиділення, а значить на постільній білизні знижується кількість потенційно небезпечних бактерій, які можуть викликати акне та інші шкірні захворювання, говорить Нейл Робінсон. Коли ми засинаємо оголеними, наша шкіра "дихає" і в ній поліпшується кровообіг.


6. Знижується ризик розвитку діабету і серцевих захворювань. Коли ви спите голим, ви, швидше за все, занурюєтеся в більш глибокий сон. За словами дослідників з Університету Уорвіка, люди, які сплять менше шести годин на добу, втричі сильніше схильні до розвитку діабету і серцевих захворювань.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE в Facebook

Ми у 2020 році. Як зміниться Україна?

Цього четверга, 15 листопада, відбудеться фінальна лекція НВ з циклу "Україна 2020. Що чекає країну"

Що можемо зробити ми, щоб Україна нарешті стала успішною країною?

Прийти на лекцію
Ukraine-2020

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: